Dziś: czwartek, 18 kwietnia 2024r.. 109 dzień roku. Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

Życzenia dla Kapłanów

Wielki Czwartek w Kościele katolickim jest obchodzony jako pamiątka ustanowienia przez Jezusa Chrystusa sakramentówKapłaństwa i Eucharystii podczas Ostatniej Wieczerzy. W tym dniu swoje święto obchodzą kapłani, którzy swoją posługą troszczą się o nasze dusze i przybliżają nas do Boga.

Z tej okazji kapłaną posługującym w naszej parafii: Księdzu Proboszczowi Szczepanowi, Księdzu Kanonikowi Stanisławowi i Księdzu Danielowi życzymy dużo zdrowia i niegasnącej miłości do Eucharystii, gorliwości oraz siły potrzebnych do głoszenia Dobrej Nowiny, a także obfitych owoców duszpasterskiej pracy. Oby radość i satysfakcja towarzyszyły Wam w każdym dniu posługi kapłańskiej. Niech Bóg obdarza Was wszelkimi łaskami, byście mogli w pełni realizować swoje powołanie. Szczęść Wam Boże!

Parafianie

Obraz:

Rekolekcje Wielkopostne - fotorelacja

Publikacja: niedziela, 2 kwietnia 2023r.

TRIDUUM PASCHALNE

Publikacja: czwartek, 6 kwietnia 2023r.