Dziś: niedziela, 28 kwietnia 2024r.. 119 dzień roku. Imieniny: Piotra, Walerii, Witalisa. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

1,5% dla Caritas Diecezji Radomskiej

Caritas Diecezji Radomskiej, zwraca się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku z rozliczenia za rok 2023. Pozyskane środki zebrane w tym roku, w ramach odpisu 1,5%, zostaną przeznaczone m.in. na pomoc osobom starszym zmagającym się z niepełnosprawnością, uciążliwymi chorobami, ubóstwem, edukację i letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży. To dla nich Caritas prowadzi jadłodajnie, noclegownie, domy dla dzieci, warsztaty terapii zajęciowej, świetlice.

Więcej informacji niezbędnych do podania w zeznaniu podatkowym, znajduje się w ulotce umieszczonej poniżej. Dziękujemy za zaufanie i wspieranie dzieł miłosierdzia prowadzonych w ramach naszej Caritas.

Ks. Damian Drabikowski Ks. Karol Piłat

Obraz:

Rekolekcje Wielkopostne

Publikacja: sobota, 23 marca 2024r.