Dziś: sobota, 20 kwietnia 2024r.. 111 dzień roku. Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Okres kościelny: Okres Wielkanocny

„Mocarze Ducha”

W niedzielę 8.05. nasza parafia, przeżyła ucztę duchową goszcząc panią Barbarę Misiun aktorkę Teatru Dramatycznego w Płocku i ks. kan. Zygmunta Wnukowskiego, dyrektora Teatru Sakralno-Dramatycznego im. św. Jana Pawła II z diecezji sandomierskiej, którzy  przybliżyli nam postać Siostry Faustyny Apostołki Miłosierdzia Bożego, oraz św. Stanisława Bp. Męczennika z poematu Wojtyły pt.” Stanisław”. Natomiast po Mszach św. o godz. 11.30 i 15.00 przedstawili „Mocarzy Ducha” w oparciu o twórczość Wojtyły, Norwida i Słowackiego.

Mocarze Ducha

XIV Tydzień Biblijny

Publikacja: niedziela, 1 maja 2022r.

Pierwsza Komunia Święta.

Publikacja: poniedziałek, 13 czerwca 2022r.